banner ads
9
  • ۲۶ اردیبهشت ۹۸
  • آموزشی
  • 4839 بازدید
  • هیچ نظر

telegram

گروه درخواست تلگرام

 

گروه درخواست تلگرام چیست؟

به گروه هایی گفته می شود که شما می توانید با عضویت در آنها به صورت رایگان یا اضافه کردن تعداد معینی عضو درخواستی از مدیر و ادمین های گروه داشته باشید .
این درخواست ها شامل موزیک ، نرم افزار ، بازی ، فیلم  و هر چیزقابل توجیه دیگر می شود .
شما می توانید از دکمه زیر برای عضویت در یکی از گروه درخواست تلگرام استفاده کنید.

نکته درمورد گروه درخواست تلگرام : 

اگر شما به دنبال ساخت گروه درخواست تلگرام هستید باید توجه داشته با که این گروه ها از ربات های قدرتمندی برای مدیریت گروه استفاده می کند مانند : ربات مدیر گروه ، ربات اد اجباری گروه و….

 

تفاوت گروه با سوپرگروه و کانال

گروه (Group) در تلگرام، امکانی است که می‌توانید از طریق آن، به‌راحتی یک اجتماع ۲۰۰ نفری تشکیل دهید و به تعامل با یکدیگر بپردازید. امکان ارسال فایل و پاسخ بر روی پیام‌های شخصی افراد، همچنین ارسال پیام صوتی از ویژگی‌های گروه است.
زمانی که یک گروه، به اندازه‌ی ۲۰۰ نفر برسد، شما می‌توانید با استفاده از امکانات تلگرام، گروه را به سوپرگروه (Supergroup) ارتقا دهید. زمانی که گروه تبدیل به سوپرگروه شود، می‌توان تعداد کاربران را تا ۱۰۰۰ نفر افزایش داد. اگر مدیر گروه، پیامی را در سوپرگروه پاک کند، دیگر اعضا نیز نمی‌توانند آن را مشاهده کنند. تمام کاربران امکان ارسال مطالب در سوپرگروه را خواهند داشت.
در گروه و سوپرگروه، امکان تعامل دو طرفه وجود دارد، اما وقتی بخواهید طی یک ارتباط یک طرفه، با کاربران در تماس باشید می‌توانید از امکان کانال (Channel) استفاده کنید. تعداد اعضای کانال نامحدود است و می‌توانید با لینک عضویت مستقیم، افراد را به کانال فراخوانی کنید. مدیر ارشد کانال، تنها قادر است به‌طور دستی تا ۲۰۰ کاربر را به کانال بیفزاید و بقیه‌ی اعضا باید با لینک عضویت وارد کانال شوند. ارسال هر گونه فایل در کانال توسط ادمین اصلی و مدیر‌های تراز دوم، فراهم است. هر گونه پیامی که بعد از ارسال از کانال پاک شود برای مدیر ارشد، دیگر مدیران و کاربران غیرقابل‌نمایش خواهد بود.

 

فیلم وسریال های پیشنهادی سایت تاپ دانلود

game of thrones

تبلیغات

کسب درآمد اینترنتی

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =